Prelekcja dla uczniów w ramach Profilaktycznego Programu Zdrowego Głosu

W czwartek 9 stycznia 2014 r. uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego w Będzinie wezmą udział w prelekcji poświęconej skutecznej komunikacji. Wykład pt. „Emisja głosu w praktyce. Od dysfunkcji do perfekcji” wygłosi dr Anna Guzy, trener emisji głosu, adiunkt w Katedrze Dydaktyki Języka i Literatury Polskiej UŚ. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej w Katowicach.

Wykład odbędzie się w ramach Profilaktycznego Programu Zdrowego Głosu „Jak mówić, żeby nie zaniemówić” realizowanego wśród nauczycieli oraz uczniów z województwa śląskiego. Patronat nad projektem objął JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. zw. Wiesław Banyś.