Posiedzenie zarządu oraz walne zgromadzenie Stowarzyszenia Absolwentów UŚ

28 marca 2014 r. odbędzie się posiedzenie zarządu (godz. 15.00) oraz walne zgromadzenie sprawozdawczo-wyborcze Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetu Śląskiego (godz. 16.00).

W programie obrad znajdzie się m.in.: przedstawienie i przyjęcie uchwałą sprawozdania z działalności merytorycznej i sprawozdania finansowego Stowarzyszenia za rok 2013; omówienie i przyjęcie planu pracy Stowarzyszenia na rok 2014; propozycje zamian w Statucie – dyskusja; przedstawienie kandydatów do zarządu i Komisji Rewizyjnej – pytania do kandydatów, dyskusja i przeprowadzenie wyborów.

W trakcie walnego zgromadzenia otworzone zostanie stanowisko kasowe oraz stanowisko z deklaracjami członkowskimi, przy którym będzie możliwość uregulowania składki członkowskiej oraz zapisania się do Stowarzyszenia.

Spotkanie będzie miało miejsce w siedzibie Stowarzyszenia – Katowice, ul. Opolska 15.

Szczegółowe informacje...