[TERMIN PRZEŁOŻONY] Posiedzenie Senatu Uniwersytetu Śląskiego

24.01.2020 - 13:55, aktualizacja 23.03.2020 - 17:10
Redakcja: MJ
Tagi: posiedzenie Senatu UŚ

W związku z wprowadzeniem stanu epidemii w Polsce najbliższe posiedzenie Senatu Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, które zaplanowano na wtorek 24 marca 2020 roku o godzinie 14.00 w auli Wydziału Nauk Przyrodniczych w Sosnowcu, zostało przeniesione na czwartek 26 marca 2020 roku na godz. 12.00. Posiedzenie będzie przeprowadzone zdalnie.

Komunikaty rektora UŚ

Komunikat Rektora Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach
o zmianie komunikatu z 2 marca 2020
dotyczącego zwołania posiedzenia Senatu UŚ
w sprawie wyrażenia opinii o osobach, które uprawnione podmioty zamierzają wskazać jako kandydatów na rektora

W związku z ogłoszeniem stanu epidemii na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej oraz z wyłączeniem możliwości organizowania zgromadzeń liczących więcej niż 50 uczestników, informuję, że posiedzenie Senatu UŚ odbędzie się 26 marca 2020 r. oraz zostanie przeprowadzone z wykorzystaniem technik komunikowania się na odległość zapewniających bezpośredni przekaz obrazu i dźwięku online, z zagwarantowaniem każdemu członkowi Senatu oraz osobom reprezentującym podmioty uprawnione do wskazania kandydatów na rektora możliwości:

1. bezpośredniego śledzenia obrazu i dźwięku,
  2. wypowiadania się,
    oraz członkom Senatu także:
  3. prawa głosu w trybie głosowania tajnego lub jawnego w sprawach będących
    przedmiotem uchwał Senatu.

Szczegółowe instrukcje dotyczące udziału w posiedzeniu i głosowania zostaną Państwu dostarczone na adresy poczty elektronicznej.

prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk