Porozumienie o współpracy z firmą IBI Verde sp. z o.o.

3 czerwca 2015 r. o godz. 12.00 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12, sala nr 29) zostanie podpisany list intencyjny dotyczący współpracy pomiędzy uczelnią a firmą IBI Verde sp. z o.o. Porozumienie ma na celu sformalizowanie współpracy firmy z naukowcami Wydziału Nauk o Ziemi UŚ.

Podczas spotkania Uniwersytet Śląski reprezentować będzie prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk – prorektor ds. nauki i współpracy z gospodarką, natomiast ze strony firmy IBI Verde sp. z o.o. porozumienie podpisze Grzegorz Zieliński – prezes zarządu.

W wydarzeniu wezmą również udział dr Andrzej Tyc – prodziekan ds. nauki i rozwoju Wydziału Nauk o Ziemi UŚ oraz Jacek Marcin Okularczyk – menedżer projektu IBI Verde sp. z o.o.