Podpisanie porozumienia z Izbą Przemysłowo-Handlową w Tarnowskich Górach

9 stycznia 2014 r. o godz. 18.00 w Nakle Śląskim odbędzie się spotkanie noworoczne organizowane przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Tarnowskich Górach. W wydarzeniu udział weźmie prorektor Uniwersytetu Śląskiego ds. nauki i współpracy z gospodarką prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk.

Podczas spotkania zostanie podpisane porozumienie o współpracy uczelni i Izby Przemysłowo-Handlowej w Tarnowskich Górach. Współpraca obejmować będzie między innymi internacjonalizację działalności gospodarczej, współdziałanie w zakresie transferu wiedzy i technologii do przedsiębiorstw oraz promocji przedsiębiorczości wśród młodzieży. Planowana jest organizacja wykładów, szkoleń, konferencji i seminariów, a także realizacja wspólnych projektów edukacyjnych i projektów z zakresu współpracy międzynarodowej.