Podpisanie porozumienia z IV LO im. Bolesława Chrobrego w Bytomiu

11.06.2018 - 16:26 aktualizacja 11.06.2018 - 16:26
Redakcja: admin

Instytut Języków Romańskich i Translatoryki UŚ podpisze porozumienie o współpracy dydaktycznej pomiędzy z IV Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego w Bytomiu. Spotkanie w tej sprawie rozpocznie się 12 czerwca 2018 r. o godz. 14.00. Celem porozumienia będzie objęcie szkoły przez Uniwersytet Śląski patronatem, wspieranie kadry dydaktycznej w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych i prowadzenie zajęć obserwacyjnych dla studentów UŚ, umożliwienie prowadzenia badań wśród nauczycieli i uczniów szkoły oraz ich rodziców, które stanowić będą podstawę prac licencjackich, magisterskich i naukowych, a także umożliwienie odbywania praktyk pedagogicznych studentom.

Koordynatorem umowy z ramienia Instytutu Języków Romańskich i Translatoryki będzie dr Katarzyna Gutkowska-Ociepa z Zakładu Badań Iberyjskich i Latynoamerykańskich.