Podpisanie porozumienia z firmą Wiseplace sp. z o.o.

20 lipca 2015 r. o godzinie 13.00 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12, sala 24) zostanie podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy uczelnią a firmą Wiseplace sp. z o.o. Dokument przewiduje współpracę w zakresie organizacji i promocji wydarzeń skierowanych
do środowiska akademickiego i ekspertów, w szczególności organizacji e-konferencji i e-targów , w przypadku których uczelnia występować będzie jako współorganizator. Wspólne działania będą polegać również na animowaniu i tworzeniu sieci współpracy w obszarze wymiany wiedzy i doświadczeń w różnych dziedzinach nauki na bazie nowoczesnych technologii mobilnych oraz webowych.

Podczas spotkania  Uniwersytet Śląski reprezentować będzie prorektor ds. nauki i współpracy z gospodarką prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk, natomiast ze strony firmy Wiseplace sp. z o.o. porozumienie podpiszą prezes zarządu dr Grzegorz Libor oraz członek zarządu dr Dorota Nowalska-Kapuścik.

W wydarzeniu wezmą również udział dyrektor Centrum ds. Badań Naukowych i Współpracy z Gospodarką mgr Dariusz Laska oraz p.o. kierownika Biura Współpracy z Gospodarką mgr Sylwia Ledwoch.