Podpisanie porozumienia o współpracy z POSSIBLE Worldwide Poland Sp. z o.o.

27 listopada 2014 r. o godz. 12.00 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (sala 29) odbędzie się podpisanie porozumienia o współpracy pomiędzy UŚ a firmą POSSIBLE Worldwide Poland Sp. z o.o., która jest kreatywną agencją interaktywną.

Na mocy porozumienia obie instytucje podejmować będą współpracę naukowo-badawczą  i wdrożeniową, a także współpracę dydaktyczną głównie dla studentów kierunków informatyka i inżynieria biomedyczna.

Podczas podpisania porozumienia Uniwersytet Śląski reprezentować będzie prorektor ds. nauki i współpracy z gospodarką prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk, a ze strony firmy POSSIBLE Sp. z o.o. porozumienie podpisze prezes zarządu, dyrektor generalny Szczepan Wącław.

W wydarzeniu wezmą również udział:

• dyrektor Instytutu Informatyki UŚ prof. zw. dr hab. inż. Zygmunt Wróbel;
  • prodziekan ds. dydaktycznych Wydziału Informatyki i Nauki o Materiałach UŚ dr Katarzyna Trynda;
  • dyrektor UI Anna Bieszk (POSSIBLE Worldwide Poland Sp. z o.o.);
  • Michał Kaczmarski (POSSIBLE Worldwide Poland Sp. z o.o., Creative Technologist).