Otwarcie sklepu stacjonarnego z gadżetami UŚ

Dwie osoby oraz kilka balonów

Już od najbliższego czwartku 28 lutego 2019 roku gadżety sygnowane logo Uniwersytetu Śląskiego będzie można nabywać w sklepie stacjonarnym zlokalizowanym w holu głównym rektoratu uczelni (Katowice, ul. Bankowa 12). W asortymencie sklepu znajdą się wszystkie artykuły z kolekcji materiałów uniwersyteckich, w tym: koszulki, bluzy, przypinki, torby, maskotki USiołka czy oryginalny kubek z hasłem „Je żeś z USia” doceniony w konkursie Genius Universitatis, a także produkty z linii ekskluzywnej – jedwabne apaszki, eleganckie portfele, etui czy nesesery.

Oficjalne otwarcie sklepu rozpocznie się o godz. 12.00. Zaproszenie do udziału w wydarzeniu skierowane jest do studentów, doktorantów, pracowników uczelni oraz przyjaciół Uniwersytetu Śląskiego i osób zainteresowanych. Tego dnia dla uczestników przewidziany jest poczęstunek z okazji tłustego czwartku oraz rabat na zakupy.

Godziny otwarcia:

poniedziałek: 9.00–16.00
wtorek: 9.00–15.00
środa: 9.00–15.00
czwartek:– 9.00–17.00
piątek: 8.00–14.00

Gadżety Uniwersytetu Śląskiego nadal będzie można zamawiać za pośrednictwem strony: www.sklep.us.edu.pl.

Afisz z informacją o otwarciu sklepu stacjonarnego 28 lutego 2019 roku o godz. 12.00. Napisy: Pyszne pączki dla każdego! oraz 5% rabatu przy zakupach powyżej 100 zł