facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Oblicza libertarianizmu”

13 stycznia 2012 r. o godz. 9.45 na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego, w sali sympozjalnej III, odbędzie się Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Oblicza libertarianizmu”.

W spotkaniu udział wezmą: dr Lucjan Wroński i dr Dariusz Juruś z Zakładu Edukacji Filozoficzno-Społecznej Uniwersytetu Śląskiego, a także dr Stanisław Górka z Uniwersytetu Jagiellońskiego, dr Włodzimierz Gogłoza z Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz dr Tomasz Sommer – redaktor naczelny tygodnika „Najwyższy czas”.

Konferencja organizowana jest przez Koło Naukowe Politologów Uniwersytetu Śląskiego oraz Stowarzyszenie KoLiber. Patronat nad wydarzeniem objęli: Polsko-Amerykańska Akademia Liderów oraz portal Nowa Politologia.

Szczegółowe informacje wraz z programem konferencji znajdują się na stronie internetowej Koła Naukowego Politologów.