Obchody jubileuszu 45-lecia Studenckiego Zespołu Pieśni i Tańca „Katowice”

Studencki Zespół Pieśni i Tańca „Katowice” Uniwersytetu Śląskiego obchodzi w tym roku 45-lecie istnienia. Z tej okazji 30 maja 2014 r. o godz. 18.30 w Teatrze Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach oraz 4 lipca 2014 roku o godz. 18.30 w Chorzowskim Centrum Kultury odbędą się uroczystości jubileuszowe.

Podczas koncertu jubileuszowego wystąpią zarówno obecni członkowie zespołu, młodzież, a także tzw. „oldboye”, pamiętający nawet początki zespołu. W programie znajdą się znane i lubiane utwory z repertuaru SZPiT „Katowice”, a także nowe choreografie, będące niespodzianką dla widzów.

30 maja w koncercie jubileuszowym udział weźmie prorektor ds. kształcenia i studentów dr hab. prof. UŚ Ryszard Koziołek.