facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

DNI EDUKACJI PRAWNICZEJ

logo ELSA Katowicki oddział Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA jest organizatorem odbywających się od 21 do 24 października dni edukacji prawniczej pod hasłem: 60 000 studentów prawa - nadprodukcja? Konferencja odbywa się w Auli Kazimierza Lepszego przy ul. Bankowej 12 w Katowicach. Zapraszamy do zapoznania się z bogatym programem konferencji. Wczoraj uczestnicy konferencji spotkali się m.in. z przedstawicielami Rady Izby Notarialnej w Katowicach, Prokuratury Okręgowej i Apelacyjnej w Katowicach, Urzędu Wojewódzkiego i Marszałkowskiego w Katowicach, Okręgowej Izby Radców Prawnych i Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach oraz uczestniczyli w pokazowej lekcja języka obcego prowadzonej przez szkołę PROFI-LINGUA. Program konferencji przewiduje jeszcze m.in.: 22.10. (wtorek) godz. 10.00-15.30 spotkanie z przedstawicielami Sądu Okręgowego w Katowicach, Instytutu Studiów Podatkowych Modzelewscy i Wspólnicy, ING Banku Śląskiego, Biura Brokerskiego JFM Broker, Urzędu Celnego w Katowicach oraz pokazową lekcję języka obcego. 23.10. (środa) godz. 9.00-15.00 warsztaty na temat technik szkolenia, marketingu politycznego, klauzul umownych w umowach w obrocie międzynarodowym prowadzone przez GFKK Grzybczyk Fuchs Kałuża Kamieński. 24.10. (czwartek) godz. 11.00-15.00 warsztaty dotyczące sporządzania aktów notarialnych prowadzone przez Radę Izby Notarialnej w Katowicach.