OD NEANDERTALCZYKÓW DO NOWEJ TOŻSAMOŚCI CZŁOWIEKA...

...czyli IX cykl wykładów Centrum Studiów nad Człowiekiem i Środowiskiem Uniwersytetu Śląskiego "Wybrane problemy ekologii i ochrony środowiska". Wykłady odbywają się w każdy czwartek o godz. 16:00 w auli Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska UŚ, ul. Bankowa 9. PROGRAM WYKŁADÓW MARCOWYCH: 1 marca Wykład Polskiego Klubu Ekologicznego. 8 marca Dr Ryszard Kulik, Wydz. Pedagogiki i Psychologii, UŚ Ekologiczne ja - w poszukiwaniu nowej tożsamości człowieka 15 marca Forum Natura Prof. dr hab. Stanisław Wiąckowski, Wyższa Szkoła Pedagogiczna, Kielce Zależność zdrowia od sposobów odżywiania 22 marca Dr Andrzej Boczarowski, Wydz. Nauk o Ziemi, UŚ Neandertalczycy i ich środowisko życia. Pokaz multimedialny 29 marca Prof. dr hab. Irena Heszen-Niejodek, Wydz. Pedagogiki i Psychologii, UŚ Psychologia wobec promocji zdrowia Uwaga! Wykłady są otwarte i może wziąć w nich udział każdy zainteresowany problematyką środowiskową. Wstęp bezplatny.