Wizyta Konsula USA

USA-PolskaW dniu 22 lutego o godz. 11:00 w auli im. Kazimierza Lepszego, Rektorat ul. Bankowa 12 odbędzie się spotkanie nt. PERSPEKTYWY ROZWOJU WSPÓŁPRACY NAUKOWEJ I DYDAKTYCZNEJ POMIĘDZY UCZELNIAMI POLSKI I STANÓW ZJEDNOCZONYCH. W spotkaniu wezmą udział: Pan Leslie High - Konsul USA w Krakowie oraz Pani Bronisława Pazdanowska - specjalista ds. kulturalnych. Spotkanie będzie okazją do zapoznania się z funkcjonowaniem szkolnictwa wyższego w USA oraz do bezpośredniej rozmowy na tematy rozszerzenia potencjalnej współpracy akademickiej i naukowej z uczelniami amerykańskimi. Gorąco zapraszamy wszystkich zainteresowanych współpracą naukową z uczelniami amerykańskimi oraz studentów Uniwersytetu na spotkanie. (adku)