facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

MAJÓWKA KULTUROZNAWCÓW WE FRANCUSKICH JASKINIACH

Studenckie Koło Naukowe Kulturoznawców zaprasza zainteresowanych na wycieczkę dydaktyczną do Francji szlakiem słynnych i mniej znanych grot z prehistorycznymi malowidłami (Les Eyzies, Font de Gaume, Cro-Magnon, la Madeleine, dolina Vezery - zaliczana do Światowego Dziedzictwa Kultury i Przyrody UNESCO). Wyprawę zaplanowano na długi majowy weekend (wyjazd w sobotę 27 kwietnia, powrót w niedzielę 5 maja), a jej koszt (nie obejmujący wyżywienia i ewentualnych dodatkowych "atrakcji") wynosi 600 zł. Chętnych do wzięcia udziału w wycieczce prosimy o jak najszybszy kontakt (najpóźniej do poniedziałku 22 kwietnia): Ewelina Pępiak tel. 228 64 40 lub 504 900 180 Piotr Hołdyk tel. 606 636 468 Opiekunem Koła, działającego przy Zakładzie Teorii i Historii Kultury Wydziału Filologicznego UŚ, jest dr Dobrosława Wężowicz-Ziółkowska (dyżuruje we wtorki i czwartki w siedzibie Zakładu na trzecim piętrze Wydziału Filologicznego przy placu Sejmu Śląskiego 1 w Katowicach, pokój 302)