Spotkanie w Śląskiej Kawiarni Naukowej

5 czerwca o godzinie 18.00 w katowickim Rondzie Sztuki odbędzie się kolejne spotkanie Śląskiej Kawiarni Naukowej. Temat spotkania to procesy wywierania wpływu na człowieka. Czy specjaliści ds. reklamy, marketingu i PR są w stanie nakłonić nas do zakupu największej tandety czy zaakceptowania poglądów, z którymi początkowo się nie zgadzamy? Dlaczego ulegamy sugestii reklamy? Czy jesteśmy bezbronni wobec mechanizmów wywierania wpływu? Gośćmi spotkania będą: dr Teresa Sikora, psycholog z Uniwersytetu Śląskiego. Opracowuje i realizuje szkolenia z zakresu mechanizmów efektywnej sprzedaży i psychologicznych zasad obsługi klienta. Jacek Łęski były dziennikarz, dzisiaj współwłaściciel firm PR. Specjalizuje się w konsultacjach medialnych dla biznesu i polityków. Oprawę muzyczną zapewnią Tomasz Pernal i Grzegorz Stec - obój, fagot i klawisze; wariacje na tematy klasyczne.