Warsztat z Capgemini

Capgemini Polska oraz Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego zapraszają serdecznie na warsztat Razem. Kiedy jedno słowo zmienia Twoją karierę, który odbędzie się 29 maja 2008 r. o godz. 12.00 w sali nr 4 Wydziału Informatyki i Nauki o Materiałach Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu przy ul. Będzińskiej 39. Tematyka warsztatu obejmuje rozmowę kwalifikacyjną w języku angielskim - od analizy ogłoszenia, poprzez przygotowanie do rozmowy, po sam udział - na przykładzie firmy Capgemini. Warsztat połączony zostanie z symulacją takiego interview. Warsztat w szczególności skierowany jest do studentów kierunków filologicznych, Wydziału Informatyki i Nauki o Materiałach oraz Wydziału Matematyki, Fizyki i Chemii. Studenci pozostałych kierunków są także mile widziani. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń, które przyjmowane są pod numerem telefonu 032 359 19 82.