„Get into Google!"

GOOGLE oraz Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego zapraszają na spotkanie rekrutacyjne Get into Google!, które odbędzie się 28 maja 2008 r. w godz. od 10:30 do 13:00 w auli nr 3 Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Firma poszukuje kandydatów na stanowiska nie-techniczne, do działów marketingu, sprzedaży oraz reklamy. Spotkanie w szczególności skierowane jest do studentów kierunków filologicznych, Szkoły Zarządzania, Wydziału Prawa i Administracji, Wydziału Radia i Telewizji oraz Wydziału Nauk Społecznych. Studenci pozostałych kierunków są także mile widziani. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń, które przyjmowane są pod numerem telefonu 032 359 19 82.