Promocja doktorska

Uroczysta promocja doktorska odbędzie się we wtorek 3 czerwca o godzinie 12.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w budynku rektoratu Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach przy ul. Bankowej 12, I piętro. Na uroczystość wręczenia dyplomów doktora habilitowanego i doktora nauk zapraszamy bliskich, przyjaciół i znajomych osób przystępujących do promocji oraz wszystkich zainteresowanych wydarzeniem. dyplomy doktora habilitowanego w dziedzinie nauk biologicznych decyzją Rady Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska otrzymają: dr hab. Barbara TOKARSKA-GUZIK dr hab. Robert HASTEROK dr hab. Adam ROSTAŃSKI dyplomy doktora w dziedzinie nauk biologicznych decyzją Rady Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska otrzymają: dr Aneta SPYRA dr Bożena NOWAK dr Anna KRÓLCZYK dr Agnieszka SIEMIENIUK dr Maria PALIŃSKA dr Izabela GEROLD-ŚMIETAŃSKA dr Urszula GUZIK dr Wojciech ŚWISTUN dr Maciej BUCHALIK dyplom doktora habilitowanego w dziedzinie nauk humanistycznych decyzją Rady Wydziału Filologicznego otrzyma: dr hab. Andrzej ŁYDA dyplomy doktora w dziedzinie nauk humanistycznych decyzją Rady Wydziału Filologicznego otrzymają: dr Monika ADAMIECKA dr Anna SZCZEPANIAK dr Joanna NYKIEL dr Marta KOBIELA-KWAŚNIEWSKA dr Danuta AUGUSTYN dr Anna MAJ dr Katarzyna KRZAN dr Jolanta GŁADYSZ dr Małgorzata PILCH dr Agnieszka TUREK-NIEWIADOMSKA dr Małgorzata MARZEC-STAWIARSKA dr Anna MUSIALIK-CHMIEL dr Ewelina SZYMONIAK dr Sabina SKAŁKA dr Michał ROGOŻ dr Michał KACZMARCZYK dr Marek PACUKIEWICZ dr Jacek MIKOŁAJCZYK dr Bolesław KASZA dr Paweł CIEĆWIERZ dyplom doktora habilitowanego w dziedzinie nauk fizycznych decyzją Rady Instytutu Fizyki otrzyma: dr hab. Marek BIESIADA dyplomy doktora w dziedzinie nauk fizycznych decyzją Rady Instytutu Fizyki otrzymają: dr Aneta SŁODCZYK dr Andrzej KRAJEWSKI dr Krzysztof KRAJEWSKI dr Tomasz ROŻEK dyplomy doktora w dziedzinie nauk matematycznych decyzją Rady Instytutu Matematyki otrzymają: dr Iwona TYRALA dr Anna BRZESKA dr Włodzimierz FECHNER Podsumowanie: 4 doktorów habilitowanych 4 pracowników Uniwersytetu Śląskiego 32 doktorów w tym: 13 pracowników Uniwersytetu Śląskiego 19 pracowników innych uczelni i instytucji: - Akademii Jana Długosza w Częstochowie - Akademii Pedagogicznej w Krakowie - Akademii Techniczno Humanistycznej w Bielsku-Białej - Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Gliwicach - Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Chorzowie - Polskiego Radia w Katowicach - Gliwickiego Teatru Muzycznego - Domu Pomocy Społecznej "Feniks" w Skoczowie - Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej doktorzy habilitowani uzyskali stopnie naukowe w jednostkach: - Wydział Biologii i Ochrony Środowiska - 2 osoby - Wydział Filologiczny - 1 osoba - Instytut Fizyki - 1 osoba doktorzy uzyskali stopnie naukowe w jednostkach: - Wydział Biologii i Ochrony Środowiska - 9 osób - Wydział Filologiczny - 19 osób - Instytut Fizyki - 1 osoba - Instytut Matematyki - 3 osoby stopień naukowy doktora uzyskały w Uniwersytecie Śląskim 3290 osób, natomiast stopień naukowy doktora habilitowanego uzyskało w naszej uczelni 459 osób.