LXII PROMOCJA DOKTORSKA

JM Rektor UŚ Tadeusz Sławek zaprasza serdecznie 29 stycznia wszystkich zainteresowanych na promocję doktorską 27 doktorów i 5 doktorów habilitowanych. Wśród 5 doktorów habilitowanych jest: 3 pracowników Uniwersytetu Śląskiego i 2 pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wśród 27 doktorów jest: 13 pracowników Uniwersytetu Śląskiego i 14 pracowników innych uczelni i instytucji: - Politechniki Śląskiej w Gliwicach, - Zespołu Szkół Zawodowych w Gliwicach, - Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Cieszynie, - Kolegium Nauczycielskiego z Bytomiu, - Szkoły Postawowej w Dąbrowie Górniczej, - Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim. Prace doktorskie obroniono na wydziałach: - Wydział Filologiczny - 15, - Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii - 8, - Wydział Pedagogiki i Psychologii - 4. Promocja odbędzie się w Auli Kazimierza Lepszego, budynek Rektoratu, ul. Bankowa 12, godz. 12:00.