Szkolenie "Praca na bank, czyli jak szukać i znaleźć pracę w bankowości"

Biuro Karier UŚ oraz Getin Bank zapraszają absolwentów oraz studentów IV i V roku prawa na warsztat Praca na bank, czyli jak szukać i znaleźć pracę w bankowości. Warsztat ten zostanie przeprowadzony przez specjalistów Getin Bank i będzie obejmował zagadnienia związane z przygotowaniem do poszukiwania pracy, analizą ogłoszeń o pracę, przygotowaniem cv, listu motywacyjnego oraz dokumentów uzupełniających, a także uczestnictwem w procesach rekrutacji. Uczestnicy spotkania dowiedzą się także o ofertach pracy w siedzibie Getin Bank w Katowicach. Warsztat ten odbędzie się 7 maja 2008 roku w auli nr 3 na Wydziale Prawa i Administracji, w godzinach 10.30 - 13.00. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o zapisywanie się drogą telefoniczną - tel. 032 359 19 82.