Mongolia [z] daleka i bliska

Międzywydziałowe Stowarzyszenie Dziennikarzy "Mosty" - Studenckie Koło Naukowe serdecznie zaprasza na pierwszy z cyklu wieczorów tematycznych, który odbędzie się w czwartek, 20 grudnia 2001 o godzinie 17.00. Tematem najbliższego wieczoru jest "Mongolia [z] daleka i bliska". W programie wieczoru między innymi: - relacja z antropologicznych badań terenowych w Mongolii Prof. Dr. hab. Dionizjusza Czubali - pokaz slajdów w wykonaniu: dziennikarki Marty Hruzik oraz podróżnika Dawida Wacławczyka - prezentacja wyników wyprawy etnograficznej Marcela Kwaśniaka - spotkanie z opiekunem naukowym Koła Dr. Bernardem Grzonką oraz omówienie działalności MSD „Mosty“ - poczęstunek Kawiarenka „Epty“ 5 piętro Wydziału Filologicznego (Plac Sejmu Śląskiego 1, Katowice)