Konferencja dla przyszłych przedsiębiorców

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości oraz Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach zapraszają wszystkich studentów i absolwentów zainteresowanych podjęciem własnej działalności gospodarczej na konferencję „Katowice – miasto dynamicznego rozwoju. Droga do Polski Przedsiębiorczej”. Konferencja odbędzie się 28 marca w godz. 10.00 – 12.00 w auli 3 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Podczas konferencji po raz pierwszy zostanie zaprezentowany systemowy program rozwiązań na rzecz rozwoju przedsiębiorczości w Katowicach. Swoją obecność zapowiedzieli: Wiceprezydent Miasta Katowice Pan Arkadiusz Godlewski, Prorektor ds. Współpracy i Promocji prof. dr hab. Barbara Kożusznik oraz Prezes Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości Pan Dariusz Żak. Serdecznie zapraszamy.