WIECZÓR WIGILIJNY W UNIWERSYTECIE ŚLĄSKIM

Rektor Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach prof. dr hab. Tadeusz Sławek zaprasza pracowników Uczelni na Wieczór Wigilijny, który odbędzie się we wtorek 18 grudnia w auli im. Kazimierza Lepszego (budynek Rektoratu przy ul. Bankowej 12). Na program muzyczny Wieczoru złoży się koncert kolęd, początek o godz. 17.00. W uświetniającym wigilijne spotkanie koncercie kolęd udział wezmą artyści z Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach: Wojciech Waleczek (fortepian), Joanna Jękot (sopran), Katarzyna Mizerny (sopran), Aleksandra Szafir (sopran), Rafał Majzner (tenor), Przemysław Spandel (baryton) i Katarzyna Nowak-Makowska (fortepian) oraz Chór Instytutu Muzyki Filii UŚ w Cieszynie pod dyrekcją Aleksandry Paszek-Trefon.