Dni Kariery - największe w Polsce targi pracy

27 lutego organizacja studencka AIESEC organizuje w budynku ALTUS Dni Kariery, czyli największe w Polsce targi pracy. Wystawi się 37 firm, z których każda proponuje unikalne oferty praktyk, pracy i staży. Targi dają pracodawcom ogromną szansę promocji praktyk i pracy wśród studentów. Umożliwiają bezpośredni kontakt z potencjalnymi pracownikami, wymianę informacji oraz wzajemnych oczekiwań. Studenci mają możliwość porównania ofert wielu pracodawców i wybrania najatrakcyjniejszej dla nich oferty. w dniach 27-29 lutego będą miały miejsce szkolenia, warsztaty oraz case study w ramach Akademii Umiejętności. Dokładne miejsce, grafik oraz zapisy na nie dostępne są w serwisie dnikariery.pl. Poparcie dla projektu udzieliła Prorektor ds. Współpracy i Promocji prof. dr hab. Barbara Kożusznik.