Festiwal Kultury Absurdalnej ABSURDALIA 2007

14-18 listopada Samorząd Studencki UŚ zaprasza na Festiwal Kultury Absurdalnej Absurdalia 2007. Katowice zostaną opanowane przez absurd w każdej postaci. 5 dni wypełnionych będzie sztuką niestandardową, łamiącą konwencje i przyzwyczajenia widza. Odbędzie się przegląd teatralny, filmowy, muzyczny, wystawa prac plastycznych, wieczór poetycki. To tylko niektóre z atrakcji. Festiwal ma charakter regionalny, jest skierowany do mieszkańców województwa śląskiego i osób studiujących na Śląsku. Nadesłane prace wezmą udział w konkursie na najbardziej absurdalną sztukę teatralną, zdjęcie, film, wiersz, pracę plastyczną oraz utwór muzyczny. Wyróżnionym w swoich kategoriach zostaną wręczone statuetki Absurd roku 2007 oraz nagrody niespodzianki. Impreza jest organizowana w ramach akcji społecznej Mniej absurdu w polityce, więcej w sztuce!. Więcej informacji....