11. Targi Książki w Krakowie

25 października godz. 14.00-17.00 na stoisku Wydawnictwa UŚ nr E2 podczas 11. Targów Książki w Krakowie (ul. Centralna 41A) odbędzie się spotkanie z Profesorem Ryszardem Kaczmarkiem połączone z prezentacją Jego książki Górny Śląsk podczas II wojny światowej. Książka Górny Śląsk podczas II wojny światowej została nominowana do Nagrody Głównej Konkursu im. Jana Długosza. Na 11. Targach Książki w Krakowie o godz. 10.00 odbędzie się również spotkanie dyskusyjne na temat książki www.poradniajęzykowa.pl. W programie spotkania pt. "Język na zakręcie" prezentacja książki oraz dyskusja. Książka pod red. Katarzyny Wyrwas, wydana przez Wydawnictwo Uniwersytetu Śląskiego, została nominowana w kategorii Najładniej Wydana Książka Academia 2007. Konkurs zorganizowany został przez twórców Targów Academia 2007, które odbędą się 7-9 listopada w Warszawie. Do konkursu przysłano 109 pozycji. Ogłoszenie wyników nastąpi 7 listopada br.