Śląska Kawiarnia Naukowa i partnerzy - spotkanie dla mediów

22 października w godz. 18.30 - 19.30 w Rondzie Sztuki odbędzie spotkanie dla mediów z partnerami Śląskiej Kawiarni Naukowej. Tematem spotkania będzie ŚLĄSKA KAWIARNIA NAUKOWA - WSPÓŁPRACA "NATIONAL GEOGRAPHIC" I "NATIONAL GEOGRAPHIC TRAVELER" Z UNIWERSYTETEM ŚLĄSKIM. Gośćmi spotkania będą: Prof. dr hab. Barbara Kożusznik - prorektor ds. Współpracy i Promocji Uniwersytetu Śląskiego, Martyna Wojciechowska - redaktor naczelna National Geographic Polska i National Geographic Traveler. W trakcie spotkania omówiona zostanie idea komunikacji naukowej, a w szczególności Śląskiej Kawiarni Naukowej. Pani Rektor Kożusznik opowie o udziale Uniwersytetu Śląskiego w projekcie kawiarni. Pani Redaktor Wojciechowska opowie dlaczego ta idea jest dla National Geographic czymś cennym. Partnerzy Śląskiej Kawiarni Naukowej opowiedzą na czym polega ich współpraca i na jak długo jest planowana.