SPOTKANIE Z PAWŁEM BARAŃSKIM I DAWIDEM MARKIEWICZEM

Koło Naukowe MODERN ART zaprasza na spotkanie autorskie z Pawłem Barańskim i Dawidem Markiewiczem, które odbędzie się 31 maja br. o godz. 13:15 w Auli Ośrodka Dydaktycznego Uniwersytetu Śląskiego w Rybniku. Spotkanie poprowadzi Magdalena Boczkowska. O godz. 17.30 poeci spotkają się z rybnicką publicznością w Pubie Velvet Underground. PAWEŁ BARAŃSKI - poeta, mąż, radykalny wegetarianin, anarcholewak. Debiutował w 1994 roku na łamach Wiadomości Kulturalnych. Publikował m.in. w Ha!arcie, Megalopolis, Undergruncie, Ricie Baum, Nowej Okolicy Poetów, Pro-Arte, Toposie, Frazie, Śląsku, Odrze. Animator i niszczyciel Poetyckiej Estakady (1998) przy Autorskim Ośrodku Sztuki Gugalander w Katowicach. DAWID MARKIEWICZ - (ur. 1982) redaktor naczelny magazinu literackiego Fatalista, autor arkuszy poetyckich: Ponury klown puszcza nocą latawce (2003), Poranek jest tam, gdzie otwieram oczy (2005) i tomiku Absynt (2004). Publikował w wielu pismach literackich, m. in. w Śląsku, Akancie, Akcencie, Lampie, Odrze, Kursywie, Pro Arte, Plamie. Zajmuje się także fotografią. Mieszka w Czeladzi.

KONTAKT Z ORGANIZATORAMI: Mateusz Strużek 506997973