TRATWA 2001

W Dziale Spraw Studenckich (rektorat UŚ ul. Bankowa 12 pok. nr 17) można kupić bilety na XIV Festiwal Piosenki Żeglarskiej "Tratwa 2001", który odbędzie się 18 listopada w Górnośląskim Centrum Kultury w Katowicach przy pl. Sejmu Śląskiego. Początek koncertu o 16.00. Bilety kosztują 30 zł, w przypadku grup nie mniejszych niż 10 osób - 20 zł. Zagrają: EKT Gdynia, Ryczące Dwudziestki, Segars, Kant, Zespół V, Passat, Szantymen, Jerzy Porębski & Andrzej Korycki, Banana Boat, BB Band, Poszedłem na Dziób, Perły i Łotry, Bra-De-Li, DNA, North Cape. Patronat honorowy sprawują Prezydent Katowic i Polski Związek Żeglarski. Jak zapewnili przedstawiciele organizatorów - GCK i Żeglarskiego Klubu Morskiego w Katowicach - impreza ma charakter non-profit a część wpływów zostanie przekazana na potrzeby Akcji Humanitarnej ONZ. (mapi)