TYDZIEŃ BIBLIOTEK W BIBLIOTECE WYDZIAŁU NAUK SPOŁECZNYCH

plakat Biblioteka Wydziału Nauk Społecznych w ramach Tygodnia Bibliotek zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w przygotowanych z tej okazji spotkaniach, które odbędą się w Wydziałowej Pracowni Stosowanych Nauk Społecznych przy ul. Bankowej 11. - 9 maja (środa) i 11 maja (piątek) godzina 9.00 prezentacja bibliograficznych baz danych Biblioteki Narodowej. - 10 maja (czwartek) godzina 15.00 prezentacja serwisu czasopism elektronicznych EBSCO. Wszystkich zainteresowanych prosimy o wcześniejsze zgłaszanie uczestnictwa w prezentacjach pod numerem telefonu: 359-19-27 lub pod adresem: pbwns@bg.us.edu.pl, bibwns@wns.us.edu.pl. 11 maja (piątek) od 10:00 do 18:00 zapraszamy do Wypożyczalni Biblioteki Wydziału Nauk Społecznych wszystkich dłużników - będzie można oddać książki nie płacąc kary za ich przetrzymanie. Amnestia nie dotyczy jednak kont już zablokowanych!