WYSTAWA "CZAS POMÓC INNYM!"

Od 23 do 28 kwietnia 2007 r. Zakład Misjologii i Teologii Religii Wydziału Teologicznego UŚ oraz Salezjański Wolontariat Misyjny "Młodzi Światu" zapraszają na wystawę "Czas pomóc innym!" poświęconą tematyce Milenijnych Celów Rozwoju. Wystawa "Czas Pomóc Innym" została przygotowana wspólnie z Programem Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju (UNDP) w Polsce oraz Ministerstwem Spraw Zagranicznych RP. 26 kwietnia o godz. 17.00 odbędzie się dyskusja o sensie, możliwościach i formach polskiej pomocy rozwojowej, w której udział wezmą: - dr Elżbieta Chudzio (Akademia Ekonomiczna w Katowicach), - Piotr Olędzki (Salezjański Wolontariat Misyjny), - Ola Szymura (wolontariuszka w Brazylii), - Edyta Łubińska (wolontariuszka w Republice Środkowej Afryki), - Małgorzata Sobstel (wolontariuszka w Peru). Szczegółowe informacje: ks. dr Grzegorz Wita, Zakład Misjologii i Teologii Religii WT UŚ e-mail: gwita@op.pl oraz na stronie Wydziału Teologii UŚ.