FINAŁ "MAŁE DIPLOMA"

Koło Naukowe Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Śląskiego informuje, iż finał ogólnopolskiego konkursu negocjacyjnego "Małe Diploma" odbędzie się 19 kwietnia br. o godzinie 12.00 w sali Rady Wydziału Nauk Społecznych UŚ. Tematem negocjacji będzie: Czy instalować elementy amerykańskiej tarczy antyrakietowej w Polsce. Uczestnicy przed rozpoczęciem negocjacji wylosują państwa, które będą reprezentować. Będą to kraje bezpośrednio zainteresowane kwestią umieszczoną w temacie. Konkurs będzie miał charakter otwarty, organiatorzy zapraszają chętnych do obejrzenia negocjacji. Przedstawicieli patronów i sponsorów zapraszani są na godzinę 15.00, kiedy to odbędzie się ogłoszenie wyników konkursu oraz rozdanie nagród. Wszelkich informacji odnośnie finału udziela przewodniczący Koła Naukowego Stosunków Międzynarodowych UŚ Tomasz Okraska (e-mail: tomasz_okraska@wp.pl; tel: 503-544-703)