REGIONALNA KONFERENCJA REKTORÓW UCZELNI AKADEMICKICH

Prof. dr hab. Wiesław Banyś, Prorektor ds. Nauki i Informatyzacji, weźmie udział w spotkaniu członków Regionalnej Konferencji Rektorów Uczelni Akademickich, które odbędzie się 16 marca br., o godz. 11.00 w Szczyrku, w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym Politechniki Śląskiej "Cis" (ul. Cisowa 3). W programie, oprócz spraw bieżących, przewidziano wystąpienie Marszałka Województwa Śląskiego oraz Prezesa Oddziału PAN w Katowicach, a także dyskusję nt. projektu dokumentu "Dobre praktyki w szkołach wyższych". Program Konferencji: Godz. 11.00: 1. Powitanie Gości. 2. Prezentacje Uczelni. 3. Wystąpienie Pana Janusza Moszyńskiego, Marszałka Województwa Śląskiego. 4. Wystąpienie Pana prof. Zbigniewa Hermana, Prezesa Oddziału PAN w Katowicach w kadencji 2007 – 2010. 5. Dyskusja nt. projektu dokumentu Dobre praktyki w szkołach wyższych. 6. Sprawy bieżące 7. Zakończenie obrad.