FAZA 2007

Uczelniana Rada Samorządu Studenckiego zaprasza na drugą edycję Festiwalu Amatorskich Zespołów Artystycznych FAZA 2007, która potrwa od 27 do 29 marca br. Wszystkie koncerty odbędą się w katowickim Mega Clubie przy ul. Żelaznej 9. Wstęp na imprezy jest wolny. Laureaci FAZY 2007 zagrają na śląskich Juwenaliach, w Katowicach, Sosnowcu i Rybniku. 21 marca (środa), o godzinie 18.00, na antenie Radia Katowice zaprezentowane zostaną zespoły zakwalifikowane do przeglądów w ramach festiwalu FAZA 2007. Program: Dzień pierwszy (27 marca) - kabareton (w jury m.in. kabarety To za Duże Słowo i Łowcy.B) Dzień drugi (28 marca) – przegląd zespołów rockowych Dzień trzeci (29 marca) – przegląd zespołów reggae (w jury m.in. Habakuk) Wszystkie imprezy rozpoczynają się o godzinie 19.00.