TARGI EDUKACJI W RYBNIKU

W czwartek 15 marca br. od godz. 9.00 do 16.00 w Laboratorium Nowoczesnych Technologii Przemysłowych Politechniki Śląskiej - Centrum Kształcenia Inżynierów , ul. Rudzka 13 odbędą się Targi Edukacji 2007. Podczas Targów organizowanych przez Zespół Szkół Wyższych w Rybniku pracownicy i studenci Uniwersytetu Śląskiego, Politechniki Śląskiej i Akademii Ekonomicznej zaprezentują ofertę swoich Uczelni na kierunkach studiów prowadzonych w Rybniku i system rekrutacji na rok akademicki 2007/2008. Targom Edukacji 2007 towarzyszyć będą imprezy: godz. 10.00 – Audyt energetyczny budynku - prezentacja Studenckiego Koła Naukowego Audytorów Energetycznych „SKAnER” godz. 10.30 – Linux w dydaktyce i praktyce - prezentacja Studenckiego Koła Naukowego „Linuksa i Wolnego Oprogramowania” godz. 11.00 – Integralność kształcenia - ks. dr Rafał Śpiewak godz. 11.30 – Hałas jako zagrożenie dla środowiska - prezentacja Studenckiego Koła Naukowego „Metody Symulacyjne w Zarządzaniu” godz. 12.30 – Co i jak studiować – dyskusja panelowa – w dyskusji przewiduje się uczestnictwo: Prorektora ds. Dydaktyki Politechniki Śląskiej prof. dr. hab. inż. Ryszarda K. Wilka, Prorektora ds. Organizacyjnych Akademii Ekonomicznej im. Karola Adamieckiego prof. dr. hab. Jerzego Gołuchowskiego oraz Prodziekana ds. Kształcenia Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Śląskiego prof. dr. hab. Józefa Olejniczaka godz. 14.30 – Linux w dydaktyce i praktyce - prezentacja Studenckiego Koła Naukowego „Linuksa i Wolnego Oprogramowania” godz. 15.00 – Hałas jako zagrożenie dla środowiska - prezentacja Studenckiego Koła Naukowego „Metody Symulacyjne w Zarządzaniu” W trakcie Targów Edukacji 2007 możliwość zwiedzania obiektów Zespołu Szkół Wyższych. MECENASEM TARGÓW EDUKACJI 2007 JEST FUNDACJA EKOLOGICZNA „EKOTERM SILESIA”