PROFESOR LESZEK BALCEROWICZ GOŚCIEM UŚ

W czwartek 4 stycznia gościem Uniwersytetu Śląskiego będzie Prezes NBP profesor Leszek Balcerowicz, który wygłosi wykład Członkostwo w UE a perspektywy rozwoju Polski. Spotkanie, w którym weźmie udział JM Rektor prof. zw. dr hab. Janusz Janeczek i Prorektorzy UŚ, odbędzie się o godz. 11.30 w auli Wydziału Nauk Społecznych UŚ w Katowicach przy ul. Bankowej 11. Poprowadzi je prof. dr hab. Wiesław Banyś - Prorektor ds. Nauki i Informatyzacji. Za pomocą telemostu wykładu będą mogli wysłuchać równocześnie studenci i pracownicy Wyższej Szkoły Bankowości i Finansów w Bielsku-Białej. Po wykładzie przewidziana jest możliwość zadawania pytań i dyskusja. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.