O ZARZĄDZANIU PROJEKTAMI EUROPEJSKIMI

Zespół Programów Międzynarodowych UŚ zaprasza studentów zainteresowanych problematyką funduszy europejskich na szkolenie poświęcone właściwemu zarządzaniu projektami europejskimi, które odbędzie się w poniedziałek 13 listopada w godz. 10.00-14.00 w sali 142 Wydziału Nauk Społecznych UŚ w Katowicach przy ul. Bankowej 11. Szkolenie będzie miało charakter warsztatowy, obejmie takie tematy jak: sprawozdawczość, płatności, kontrola oraz promocja projektu. Uczestnicy otrzymają płyty CD-ROM i wydawnictwa związane z funduszami europejskimi. Warsztaty poprowadzi Łukasz Łata z Oddziału Komunikacji Społecznej i Promocji ZPORR w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach. Ilość miejsc ograniczona, zgłoszenia można przesyłać na adres: mmargiel@us.edu.pl.