SPOTKANIE REKRUTACYJNE FIRMY SHELL

Firma Shell zaprasza studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego na spotkanie rekrutacyjne, które odbędzie się w czwartek 8 czerwca o godz. 11.00 w sali 126 Wydziału Filologicznego UŚ, w Sosnowcu, przy ul. Żytniej 10. Przedstawiciele firmy przedstawią jej działalność, potrzeby rekrutacyjne oraz oferowane pracownikom możliwości rozwoju. Zaproszenie na spotkanie jest skierowane zwłaszcza do osób, które znają dobrze języki obce - absolwentów lingwistyki i filologii oraz kierunków ekonomicznych (zarządzanie, finanse, etc.). Rejestracja osób zainteresowanych na stronie internetowej www.hrk.pl/shell lub poprzez przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres bpik@us.edu.pl. Zapisy przyjmowane są również w siedzibie Biura Promocji i Karier UŚ (Katowice, ul. Bankowa 12a).