COOL KIDS OF DEATH. KONCERT NA DACHU

W piątek 19 maja na dachu Instytutu Fizyki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach przy ul. Uniwersyteckiej 4 odbędzie się bezpłatny koncert zespołu Cool Kids of Death. Organizatorami koncertu są Antyradio i Tak Tak. Początek o godz. 16.30. Serdecznie zapraszamy studentów i wszystkich zainteresowanych. Katowicki koncert, wraz z mającym odbyć się równocześnie w Warszawie występem Oddziału Zamkniętego, jest częścią trasy koncertowej Antyradia pod hasłem TAK TAK, TO... DEKAROCK ANTYRADIA!, w której poszczególne wydarzenia odbywają się w nietypowych miejscach Warszawy i Śląska – na dachach, pieszych estakadach i w wystawowych oknach. Oprócz Cool Kids of Death i Oddziału Zamkniętego w imprezach biorą też udział: Hey; Grabaż i Strachy Na Lachy, Lady Pank, Homo Twist i T.Love. Szczegółowe informacje pod adresem: promo@antyradio.pl.