JUWENALIA 2006

Juwenalia - święto studenckie organizowane przez Porozumienie Studentów Uczelni Śląskich rozpoczną się poniedziałek 15 maja o godz. 13.00 w katowickim Kinoteatrze Rialto. W Sosnowcu Juwenalia rozpoczną się w czwartek 11 maja i potrwają do niedzieli. W programie święta m.in. koncerty, spektakle teatralne, kabareton, wystawy i wiele innych atrakcji. Aby umożliwić studentom Uniwersytetu Śląskiego udział w Juwenaliach 2006, Prorektor ds. Kształcenia prof. UŚ dr hab. Anna Łabno podjęła decyzję o ogłoszeniu godzin rektorskich: w poniedziałek 15 maja w godz. 11.00-14.00 i w środę, czwartek i piątek (17-19 maja) od godz. 13.30. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem imprez. Program Juwenaliów w Katowicach na stronie http://www.juwenalia.witaj.pl/ Juwenalia w Sosnowcu: czwartek 11 maja Inauguracyjnie 18.00 oficjalne otwarcie oraz przekazanie kluczy do miasta – klub „Antidotum”. W otwarciu weźmie udział prof. dr hab. Wiesław Banyś, Prorektor ds. Nauki i Informatyzacji UŚ. 20.00 imprezka na dobry początek – PARTYZANTZ „PRZEDSZKOLE KOSMONAUTÓW” Karol Dośtego zaprezentuje wybuchową mieszankę electro, a Superbohater Metan uratuje... piątek 12 maja Koncertowo 13.00 warsztaty teatralne – emisja głosu prowadzi Marek Rachoń, aktor Teatru Śląskiego – obowiązują ZAPISY 17.00 koncert, imprezę poprowadzi Krzysztof Jankowski (Radio Eska) zagrają: „Motyw”, „Look”, „Iscariota” w trakcie koncertu KONKURSY NIESPODZIANKI! 20.00 GWIAZDA WIECZORU: „KUKIZ I PIERSI” 22.00 imprezy klubowe (patrz ‘info’) sobota 13 maja Sportowo 11.00-16.00 gry i zabawy ruchowe /Krzysztof Jankowski będzie mówił co się dzieje i gdzie Studencka Olimpiada Sportów Codziennych: - ‘Sardynki’, biegi z praniem, ‘Tęga głowa’, trzymanie kserówek, przeciąganie liny, rzut indeksem i wieeele innych! Turnieje: Dmuchanych Piłkarzyków i walki Sumo Warsztaty: salsy, capoiry, bębniarskie, taniec ognia Konkurs na najlepszego Chucka Norrisa Finały sportowe: -piłka nożna -siatkówka -piłkarzyki ‘Michałki’ 13.00 warsztaty teatralne – emisja głosu (prowadzi Marek Rachoń) 14.00 Gra Miejska PARTYZANTZ „TĘCZA NAD MIASTEM” start: Patelnia Sosnowiec [szczegóły: www.partyzantz.com] 17.00 kabareton studencki 19.00 Pokaz FINGERBOARD, prezentuje Siara start: Osiedle Studenckie przy Żylecie [szczegóły: www.fingerboard.prv.pl] 20.00 happening „O cenzurze bez cenzury” o zmierzchu: FIRE-SHOW niedziela 14 maja Chill–outowo 12.00 Koncert zespołu „Dobre Duchy” – muzyka improwizowana 12.00 PARTYZANTZ – TURNIEJ WIELKIEJ PIŁKI – MECZ 3 start: parking UM Sosnowiec [szczegóły: www.partyzantz.com] 10:00 Pogoria 3 (Dąbrowa Górnicza): II Międzyuczelniane Regaty Juwenaliowe INFO: Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w programie Juwenaliow. NAJSWIEŻSZE INFO lub ewentualne zmiany na stronie: www.juwenalia.fe.pl pytania? zapisy – nasz e-mail: juwenalia@tlen.pl imprezy klubowe w ramach Juwenaliów: „Antidotum” – ul. Sucha 7c „Minimum” – ul. Warszawska 12 „Pod Spodem” – ul. Mościckiego 14 „Rock Pub” – ul. Kościelna 46 JUWENALIA ODBYWAJĄ SIĘ NA TERENIE OSIEDLA AKADEMICKIEGO UŚ W SOSNOWCU WSZYSTKIE IMPREZY I WYDARZENIA – WJAZD FREE partnerzy: sekcja żeglarska AZS kolektyw „Partyzantz”