UROCZYSTY KONCERT AKADEMICKI

JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego i Prezydent Katowic zapraszają na Uroczysty Koncert Akademicki w wykonaniu Akademickiej Orkiestry Symfonicznej Uniwersytetu w Heidelbergu, Krakowskiego Chóru Akademickiego Uniwersytetu Jagiellońskiego i Chóru Akademickiego Politechniki Krakowskiej pod dyrekcją Petera Shannona. Koncert odbędzie się w czwartek 11 maja o godz. 18.30 w Filharmonii Śląskiej w Katowicach. w programie: S. Moniuszko – Uwertura do Halki L. van Beethoven – V Symfonia W.A. Mozart – Msza Koronacyjna soliści: Elżbieta Drążek-Barcik – sopran Agnieszka Monasterska – alt Szczepan Kosior – tenor Marcin Wolak – bas przygotowanie chórów: Włodzimierz Siedlik Wstęp wolny. Wejściówki do odebrania (od 4 maja) na Uniwersytecie Śląskim (ul. Bankowa 12, pok. 416), (od 2 maja) w Centrum Informacji o Mieście UM Katowice (ul. Młyńska 4), w kasie Filharmonii (ul. Sokolska 2).