X KONKURS WIEDZY TECHNICZNEJ

W środę 22 marca o godz. 9.00 na Wydziale Informatyki i Nauki o Materiałach UŚ, w Sosnowcu odbędzie się drugi etap jubileuszowego X Konkursu Wiedzy Technicznej, organizowanego przez Zakład Dydaktyki Przedmiotów Technicznych WINM. W konkursie bierze udział 149 uczniów z 38 szkół ogólnokształcących i techniczno-zawodowych województwa śląskiego. Nagrodami w konkursie są indeksy na kierunki informatyka i edukacja techniczno-informatyczna na Wydziale. Patronat nad konkursem objęli JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego oraz Prezydenci Sosnowca i Dąbrowy Górniczej. Opiekę merytoryczną i nadzór organizacyjny nad konkursem sprawuje prof. dr hab. Jan Ilczuk, kierownik Zakładu Dydaktyki Przedmiotów Technicznych Wydziału.