TARGI EDUKACJI W RYBNIKU

Zespół Szkół Wyższych w Rybniku serdecznie zaprasza na Targi Edukacji 2006, które odbędą się w czwartek 23 marca w godzinach 9.00-17.00 w budynku Akademii Ekonomicznej przy ul. Rudzkiej 13c. Organizatorami targów są uczelnie wchodzące w skład Zespołu: Uniwersytet Śląski, Akademia Ekonomiczna w Katowicach i Politechnika Śląska. Zaprezentują ofertę studiów prowadzonych w Rybniku oraz system rekrutacji na nowy rok akademicki 2006/2007. Imprezy towarzyszące targom organizowane przez Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji i Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego (aula AE): godz. 11.00 „Jak studiować” – dyskusja panelowa godz. 13.00 „Festiwal Nauki” – prezentacje studenckich kół naukowych, działających w Zespole Szkół Wyższych w Rybniku W trakcie Targów będzie można zwiedzać obiekty Zespołu Szkół Wyższych. Zorganizowane grupy proszone są o kontakt z organizatorem – tel. 032/ 429 57 82. Patronem targów jest Fundacja Ekologiczna Ekoterm Silesia.