CZTERNASTY WIECZÓR AKADEMICKI

Rektor Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ma zaszczyt zaprosić na Wieczór Akademicki, który odbędzie się we wtorek 4 kwietnia o godz. 17.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w budynku Rektoratu UŚ w Katowicach przy ul. Bankowej 12. Gościem Wieczoru będzie Doc. JUDr. Petr Pithart - Pierwszy Wiceprzewodniczący Senatu Parlamentu Republiki Czeskiej, który wygłosi wykład na temat stosunków polsko-czeskich. Spotkanie uświetni koncert muzyki polskiej i czeskiej Antonina Dworzaka, Tadeusza Bairda, Józefa Świdra w wykonaniu Eweliny Szybilskiej – sopran, Jarosława Kitali – bas, Roberta Marata – fortepian i Kwintetu Dętego Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Wystąpienie doc. JUDr. Petra Pitharta I Wiceprzewodniczącego Senatu Parlamentu Republiki Czeskiej na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach - 4 kwietnia 2006 r.