FESTIWAL "FAZA 2006"

22 lutego o godz. 20.00 w klubie studenckim "Straszny Dwór" odbędzie się pierwszy z sześciu koncertów w ramach organizowanego przez Uczelnianą Radę Samorządu Studenckiego UŚ I Festiwalu Amatorskich Zespołów Artystycznych "FAZA 2006". Laureaci poszczególnych koncertów wezmą udział w koncercie finałowym, który odbędzie się w połowie kwietnia. Organizatorzy festiwalu przewidują wiele atrakcyjnych nagród. Nagrodą główną jest występ laureata koncertu finałowego podczas tegorocznych Juwenaliów Śląskich oraz Beanaliów Krakowskich. Zespoły, które zajmą drugie i trzecie miejsce wystąpią na małej scenie podczas Juwenaliów Śląskich. Chętnych do wzięcia udziału w festiwalu prosimy o dostarczenie demo do siedziby URSS UŚ w Katowicach przy ul. Bankowej 12. Szczegółowe informacje: 0 500 114 463, urss@us.edu.pl.