LIBERATE YOUR MIND

Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów AIESEC i Szkoła Główna Handlowa w Warszawie zapraszają studentów i absolwentów do uczestnictwa w projekcie Liberate Your Mind, którego celem jest ułatwienie młodym ludziom rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej. Aby wziąć udział w projekcie należy odesłać wypełnioną ankietę z krótkim opisem swojego pomysłu na działalność. Aplikacje można przesyłać do 3 marca. 30 najlepszych zgłoszeń zostanie nagrodzonych bezpłatnym zaproszeniem na konferencję szkoleniową dotyczącą zakładania i prowadzenia własnej firmy. Autor najlepszego planu otrzyma 10 tys. zł oraz pomoc merytoryczną partnerów projektu. W piątek 13 stycznia od godz. 9.00 do 11.00 na Wydziale Nauk Społecznych UŚ w Katowicach, ul. Bankowa 11 wszyscy zainteresowani będą mieli możliwość spotkać się z organizatorami projektu. Szczegółowe informacje oraz formularz aplikacyjny na stronie projektu: www.lym.pl.