REKRUTACJA NA WYJAZDY Z KJB

Kolegium Języka Biznesu Uniwersytetu Śląskiego ogłasza rekrutację na wyjazdy studentów w ramach programu Socrates/Erasmus w roku akademickim 2004/2005. Rekrutacja w formie konkursu - rozmowy kwalifikacyjnej odbędzie się w poniedziałek 19 kwietnia o godz. 14.00 w siedzibie KJB w Sosnowcu, ul. Kościelna 11, sala 11. Wymagania stawiane kandydatom: wysoka średnia ocen dobra znajomość języka obcego, w którym realizowany jest program studiów za granicą przedstawienie planowanego programu studiów za granicą znajomość uczelni partnerskiej i kraju, w którym się znajduje na podstawie dostępnych materiałów, w tym stron WWW wykazanie się aktywnością w pracy organizacyjnej, społecznej, itp. Wymagane dokumenty: Podstawowe: - Formularz aplikacyjny dla studentów (do pobrania ze strony Zespołu Programów Międzynarodowych UŚ lub w Dziekanacie KJB) - Podanie o wyjazd skierowane do Dziekana KJB Dodatkowe: inne dokumenty potwierdzające spełnienie wymagań stawianych kandydatom Informacje na temat Programu Sokrates/Erasmus znajdują się w Informatorze dla studentów dostępnym w Dziekanacie KJB oraz na uniwersyteckiej stronie internetowej. Wskazane materiały zawierają listę uczelni partnerskich oraz ilość stypendiów. Informacjami na temat uczelni partnerskich dysponuje Dziekanat KJB.