Kolejny wykład z dziedziny ekologii i ochrony środowiska

Centrum Studiów nad Człowiekiem i Środowiskiem Uniwersytetu Śląskiego zaprasza 26 kwietnia 2001 r. na kolejny wykład z dziedziny ekologii i ochrony środowiska. Tym razem wykład pt. Monitoring użytku ekologicznego źródła Kłodnicy wygłosi dr Stanisław Czaja z Wydziału Nauk o Ziemi. Wykłady odbywają się w auli Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska U.Ś. przy ul. Bankowej 9, w każdy czwartek o godzinie 16:00. Wykłady są otwarte i może wziąć w nich udział każdy zainteresowany problematyką środowiskową. Udział jest bezpłatny. Obecność na większości wykładów w roku akademickim 2000/2001 kwalifikuje do otrzymania dyplomu ukończenia cyklu a studentom U.Śl. umożliwia zaliczenie semestralnego wykładu monograficznego.