OTWARCIE MIĘDZYWYDZIAŁOWEJ AULI/CENTRUM KONFERENCYJNEGO

Budynek Wydziału Nauk o Ziemi W piątek 30 stycznia o godz. 11.00 na Wydziale Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego przy ul. Będzińskiej 60 w Sosnowcu odbędzie się uroczystość otwarcia Międzywydziałowej Auli/Centrum Konferencyjnego. Udział w uroczystości zapowiedziała Krystyna Łybacka, Minister Edukacji Narodowej i Sportu. Nowoczesna Aula mieszcząca się przy Wydziale Nauk o Ziemi będzie pełniła rolę uniwersyteckiego ośrodka konferencyjnego. Centrum składa się z wielofunkcyjnej auli mieszczącej 500 osób z możliwością zastosowania modułów na 270 i 230 osób oraz dwóch sal mieszczących 50 osób na obrady panelowe, z możliwością dowolnej aranżacji wg indywidualnych potrzeb. Sale zawierają pełne wyposażenie audiowizualne. Do dyspozycji gości pozostaje również kawiarnia – bar z pełną obsługą.
W uroczystym otwarciu wezmą udział przedstawiciele władz miasta, regionu, wymiaru sprawiedliwości, świata polityki, nauki i kultury. zobacz fotoreportaż